Wczytywanie strony www.naszetrzebownisko.wist.com.pl
Wczytywanie strony ....
www.naszetrzebownisko.wist.com.pl
Nasze Trzebownisko
Wiejski serwis internetowy
pod patronatem
Stowarzyszenia Przyjaciół Trzebowniska
36-001 Trzebownisko, powiat rzeszowski
 SONDA
Wybieramy najpiękniejszą iluminację świąteczną
dekoracja
nr 1
dekoracja
nr 2
dekoracja
nr 3
dekoracja
nr 4

Zobacz wyniki

 

Do szczęścia brakuje tylko białego puchu. Ale ten ma spaść jeszcze przed Sylwestrem. Zobaczymy! Zgodnie z tradycją, Trzebownisko powitało święta Bożego Narodzenia 2009 fantastycznymi iluminacjami kolorowych ozdóbek, którymi obwieszone są domowe elewacje, balkony, przydomowe choinki, a także drzewka i krzewy. W ogrodach stanęły świetlne renifery i inne cudeńka.

W naszym serwisie prezentujemy kilka świątecznych dekoracji utrwalonych obiektywem Piotra SZWAGLA. Zapewne, z ciekawością obejrzą je internauci na całym świecie, także Amerykanie, których przodkowie wyemigrowali z Trzebowniska, jak też nasi ziomkowie pracujący na zachodzie Europy.

Zgodnie z zapowiedzią ogłoszoną na łamach nr 2. Gazetki NASZE TRZEBOWNISKO, zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy i wyboru najpiękniejszej iluminacji świątecznej 2009. Głosujemy klikając w punkcik umieszczony obok danej miniaturki, a następnie w hasło GŁOSUJ!. Po kliknięciu w miniaturę, te same fotki w dużym wymiarze. Przebieg głosowania można śledzić na bieżąco klikając w odnośnik: Zobacz wyniki. Z tego samego komputera głosować można nie częściej niż raz na godzinę.

Autora najpiękniejszej - zdaniem internautów - dekoracji poznamy w ostatnim dniu głosowania, który wyznaczamy na 17 stycznia 2010. Życzymy wspaniałej zabawy!
Ostatnia aktualizacja dokumentu: 28.12.2009

do  góry
Zalecana rozdzielczość: 1024*768
Najlepiej oglądać w: Firefox 2+, IE 5.5+, Netscape 7+
UWAGA! Do poprawnego działania strony wymagane
jest włączenie obsługi java script w przeglądarce!

..::: © designed by PP :::..