Wczytywanie strony www.naszetrzebownisko.wist.com.pl
Wczytywanie strony ....
www.naszetrzebownisko.wist.com.pl
Nasze Trzebownisko
Wiejski serwis internetowy
pod patronatem
Stowarzyszenia Przyjaciół Trzebowniska
36-001 Trzebownisko, powiat rzeszowski
 Aktualności
Most - 14 listopada
Supermarket - 3 grudnia

Dziś możemy już bez cienia wątpliwości zaprosić wszystkich mieszkańców wsi na najważniejsze dla Trzebowniska wydarzenia roku 2011: najpierw na otwarcie nowego mostu przez Wisłok, a potem na zakupy do prawdziwego wiejskiego supermarketu firmy BLU.

Jak poinformował na wójt gminy, uroczyste otwarcie nowego, przebudowanego niemal od podstaw mostu na Wisłoku, odbędzie się w poniedziałek, 14 listopada. Oficjalne przecięcie wstęgi wyznaczono na godzinę 11. Gospodarzem uroczystości ma być starosta rzeszowski, jako główny inwestor tego zadania.

Natomiast wielkie otwarcie nowego supermarketu, z powodów technicznych, nieco się opóźni. Wczoraj, Urszula Bereś mogła już jednak przekazać nam ostateczną decyzję: nowy market otworzy swe drzwi dla klientów tuż przed Mikołajem, w sobotę 3 grudnia. Pani Urszula raz jeszcze zapewnia: - Chcemy, by wszystko było z najwyższej półki: tak wyposażenie sklepu, obsługa jak i asortyment. Przygotowujemy wiele atrakcji i niespodzianek. Jestem przeświadczona, że nasi goście będą mile zaskoczeni...

Tuż przed otwarciem, bryła hali sprzedaży otrzyma na zewnątrz charakterystyczną imponującą oprawę wizualną. O skali nowego obiektu świadczą choćby dwie liczby: powierzchnia sprzedaży przekracza 300 metrów kwadratowych, zaś personel liczyć ma 20 osób.

No cóż, pożyjemy, zobaczymy...

Tekst: Ryszard Bereś
Foto: Michał RządeczkaOstatnia aktualizacja dokumentu: 9.11.2011

do  góry
Zalecana rozdzielczość: 1024*768
Najlepiej oglądać w: Firefox 2+, IE 5.5+, Netscape 7+
UWAGA! Do poprawnego działania strony wymagane
jest włączenie obsługi java script w przeglądarce!

..::: © designed by PP :::..