Wczytywanie strony www.naszetrzebownisko.wist.com.pl
Wczytywanie strony ....
www.naszetrzebownisko.wist.com.pl
Nasze Trzebownisko
Wiejski serwis internetowy
pod patronatem
Stowarzyszenia Przyjaciół Trzebowniska
36-001 Trzebownisko, powiat rzeszowski
 Aktualności
Stowarzyszenie dziękuje ofiarodawcom

Otrzymaliśmy komplet dokumentów z urzędów skarbowych o odpisie 1 proc. podatku dochodowego za 2009 rok na konto Stowarzyszenia Przyjaciół Trzebowniska. W sumie, w ten sposób wsparło działalność Stowarzyszenia 21 podatników. Z tego tytułu, na konto SPT wpłynęło 1072, 90 zł.

Zarząd Stowarzyszenia Przyjaciół Trzebowniska przekazuje wszystkim tym ofiarodawcom wyrazy najwyższego uznania oraz słowa szczerej podzięki.

Dzięki otrzymanym środkom, w okresie kampanii wyborczej do samorządu terytorialnego, wydaliśmy kolejny numer Gazetki NASZE TRZEBOWNISKO. Mogliśmy też kontynuować emisję serwisu internetowego NT.

Jesteśmy przeświadczeni, że śladem ofiarodawców za rok 2009, pójdą inni, i w roku 2011 - przy rozliczaniu PIT za 2010 - grono naszych Przyjaciół zdecydowanie się powiększy. Wszak skromne składki członkowskie, sponsoring oraz wsparcie finansowe z zewnątrz, to jedyne źródło finansowania naszej działalności. Zwiększony wpływ owych środków to podstawowy warunek zwiększenia częstotliwości ukazywania się Gazetki NT oraz kontynuacji innych akcji na rzecz społeczności wsi. Takim najpilniejszym zadaniem jawi się m.in. przygotowanie i wydanie monografii wsi. Trzebownisko wciąż na nią czeka!

Wszystkim naszym ofiarodawcom, wszystkim Przyjaciołom naszej pięknej miejscowości, z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia składamy najlepsze życzenia Zdrowia i Wszelkiej Pomyślności. Oby rok 2011 przyniósł wszystkim nam spełnienie dalszych planów i marzeń.

Zarząd
Stowarzyszenia Przyjaciół TrzebowniskaOstatnia aktualizacja dokumentu: 8.12.2010

do  góry
Zalecana rozdzielczość: 1024*768
Najlepiej oglądać w: Firefox 2+, IE 5.5+, Netscape 7+
UWAGA! Do poprawnego działania strony wymagane
jest włączenie obsługi java script w przeglądarce!

..::: © designed by PP :::..