Wczytywanie strony www.naszetrzebownisko.wist.com.pl
Wczytywanie strony ....
www.naszetrzebownisko.wist.com.pl
Nasze Trzebownisko
Wiejski serwis internetowy
pod patronatem
Stowarzyszenia Przyjaciół Trzebowniska
36-001 Trzebownisko, powiat rzeszowski
 Aktualności
Na gminnym ringu: Fedan - Lech - Tomaka

Mieliśmy nosa. Do konkursu o fotel wójta gminy w kadencji 2010 - 2014 staną trzej kandydaci: Józef Fedan z Wólki Podleśnej, Jan Lech ze Stobiernej i Jan Walenty Tomaka z Nowej Wsi. To silni zawodnicy. Każdy (zwłaszcza Tomaka i Fedan) ma za sobą poważny dorobek w działalności społeczno - politycznej i gospodarczej, każdy posiada wśród mieszkańców gorących zwolenników, ale i przeciwników.

Józefa Fedana (lat 66, bezpartyjny) wystawił Komitet Wyborczy Wyborców "Nasza Gmina". Poprzednio, był on dwukrotnie faworytem KWW Samorządowe Porozumienie Wyborcze. Tym razem jednak, członkowie tego Komitetu zmienili obiekt swych uczuć, przerzucając je na posła Jana Tomakę (lat 55, działacz PO). Porozumienie Samorządowo - Gospodarcze "RAZEM" faktycznie jest razem z Janem Lechem (lat 54, członek PSL); po raz trzeci proponuje go na gospodarza gminy.

Rozpoczęła się kampania. Jan Walenty Tomaka już skierował do mieszkańców wyborczy list. Przypomina swe zasługi dla środowiska (jako pierwszy wójt, potem wicewojewoda i poseł), oraz kreśli konkretne obietnice dalszych działań na rzecz gminy. O szczegółach napiszemy niebawem, gdy swe programy wyborcze objawią pozostali kandydaci.

Redakcja naszego serwisu gotowa jest szerzej zaprezentować owe plany, pod warunkiem, iż sztaby poszczególnych kandydatów zechcą udostępnić nam stosowne materiały. Nasza skrzynka mailowa jest do Państwa dyspozycji!

Fot. Marek KoziołOstatnia aktualizacja dokumentu: 29.10.2010

do  góry
Zalecana rozdzielczość: 1024*768
Najlepiej oglądać w: Firefox 2+, IE 5.5+, Netscape 7+
UWAGA! Do poprawnego działania strony wymagane
jest włączenie obsługi java script w przeglądarce!

..::: © designed by PP :::..