Wczytywanie strony www.naszetrzebownisko.wist.com.pl
Wczytywanie strony ....
www.naszetrzebownisko.wist.com.pl
Nasze Trzebownisko
Wiejski serwis internetowy
pod patronatem
Stowarzyszenia Przyjaciół Trzebowniska
36-001 Trzebownisko, powiat rzeszowski
 Aktualności
Piękne - mądre - niezastąpione
Kobiety

Statystyki podają, że na 100 mieszkańców Trzebowniska płci brzydkiej przypada 106 kobiet. Tak jak w całej populacji Polek, co piąta obywatelka naszego sołectwa nie ukończyła 17 roku życia. Spory odsetek mieszkanek Trzebowniska realizuje się zawodowo. Gros z nich znalazło zatrudnienie w wojewódzkim Rzeszowie - w administracji, w handlu i usługach, w służbie zdrowia i oświacie. Dość powiedzieć, iż spośród 50 nauczycieli naszych szkół, jest tylko 8 mężczyzn.

Tradycyjnie, z okazji 8 Marca, kierujemy w stronę wszystkich mieszkanek Trzebowniska piękne słowa pozdrowień oraz płynące z serca życzenia. W imieniu Zarządu Stowarzyszenia Przyjaciół Trzebowniska życzymy Wam zdrowia, szczęścia, sukcesów w życiu rodzinnym i zawodowym. Wyrażamy przekonanie, iż Waszej pracy zarobkowej, aktywności społecznej na rzecz środowiska, a nade wszystko - codziennej krzątaninie w domu, towarzyszy nieustannie autentyczna i zasłużona satysfakcja z siebie oraz najbliższych: współmałżonków, dzieci, wnuków.

Okazją do wyrażenia serdecznych podziękowań, słów szacunku, miłości i przyjaźni, będą okolicznościowe imprezy: sobotnie spotkanie członkiń KGW w sali Domu Ludowego, a także poniedziałkowa uroczystość w Szkole. Warto dodać, iż tegoroczne obchody kobiecego święta mają szczególny wydźwięk - mija bowiem równo 100 lat od ustanowienia Międzynarodowego Dnia Kobiet, jako wyrazu walki o równouprawnienie płci.

Kobiety


Ostatnia aktualizacja dokumentu: 8.03.2010

do  góry
Zalecana rozdzielczość: 1024*768
Najlepiej oglądać w: Firefox 2+, IE 5.5+, Netscape 7+
UWAGA! Do poprawnego działania strony wymagane
jest włączenie obsługi java script w przeglądarce!

..::: © designed by PP :::..