Wczytywanie strony www.naszetrzebownisko.wist.com.pl
Wczytywanie strony ....
www.naszetrzebownisko.wist.com.pl
Nasze Trzebownisko
Wiejski serwis internetowy
pod patronatem
Stowarzyszenia Przyjaciół Trzebowniska
36-001 Trzebownisko, powiat rzeszowski
 Aktualności
Operacja CHOINKA
Operacja CHOINKA

Do świąt niecały miesiąc. Znów Trzebownisko rozbłyśnie kolorowymi lampkami świątecznych iluminacji. Stało się już tradycją strojenie domów oryginalnymi zestawami lampek, ba, zaczyna się sąsiedzka rywalizacja, czyj stroik paradniejszy. Póki co, trwają prace porządkowe na posesjach, zanim pokryje je biały puch a ziemię ściśnie mróz.

W świątecznych przygotowaniach, Trzebownisko wspomaga wielki Rzeszów, który również intensywnie się stroi. świadczą o tym fotki wykonane w ub. tygodniu obok kiosku w Końcu. Za wiedzą właściciela, po uprzedniej zgodzie służb UG, z posesji Jarosława Wójcika zabrano 30 - letnią jodełkę. Nowym miejscem jej lokalizacji - przynajmniej na czas świąt i Nowego Roku - będzie plac niedaleko rzeszowskiego Zamku. Drzewko na specjalnym wózku przedefilowało przez cały Rzeszów.

Operacja CHOINKA

Przy okazji, przypomnienie zasad obowiązujących przy ścinaniu drzew. Aby to uczynić należy złożyć do wójta gminy specjalny wniosek z uzasadnieniem planowanej ścinki. Wymóg ten wynika z potrzeby ochrony środowiska i dotyczy drzew i krzewów powyżej 5 lat, za wyjątkiem drzew owocowych. Wydanie decyzji UG na ścięcie drzewa zwolnione jest z jakichkolwiek opłat.

Operacja CHOINKA


Ostatnia aktualizacja dokumentu: 26.11.2009

do  góry
Zalecana rozdzielczość: 1024*768
Najlepiej oglądać w: Firefox 2+, IE 5.5+, Netscape 7+
UWAGA! Do poprawnego działania strony wymagane
jest włączenie obsługi java script w przeglądarce!

..::: © designed by PP :::..