Wczytywanie strony www.naszetrzebownisko.wist.com.pl
Wczytywanie strony ....
www.naszetrzebownisko.wist.com.pl
Nasze Trzebownisko
Wiejski serwis internetowy
pod patronatem
Stowarzyszenia Przyjaciół Trzebowniska
36-001 Trzebownisko, powiat rzeszowski
 Aktualności
Przekaż 1 procent - to już ostatnia chwila

Tradycyjnie do końca kwietnia każdy z podatników powinien rozliczyć się z urzędem skarbowym z dochodów osiągniętych w roku minionym. Tym samym, jest to ostatnia chwila aby wypełniając stosowny PIT za rok 2014 i zadysponować kwotę 1 proc. podatku na rzecz wybranej organizacji pożytku publicznego. Taką możliwość mają również emeryci; w tym przypadku trzeba wypełnić PIT 37 wpisując dane z druku 40A otrzymanym z ZUS, oraz w odpowiednią rubrykę PIT wpisać nr KRS danej organizacji.


Również nasza organizacja - Stowarzyszenie Przyjaciół Trzebowniska oczekuje na taki gest ze strony mieszkańców wsi oraz jej fanów. Każdy grosz bowiem liczy się w naszym budżecie. W tej chwili zbieramy środki na kolejną publikacją - album o cmentarzu parafialnym w Trzebownisku. Przypominamy raz jeszcze nasz KRS - 0000274030.


Pragniemy równocześnie raz jeszcze podziękować tym wszystkim, którzy zasilili nasze konto przekazując kwotę 1 procenta z podatku za rok 2013. A byli to m.in.: Maria Bieniek, Ryszard i Irena Brewczyńscy, Jan i Maria Cisłowie, Kazimierz i Elżbieta Frankowiczowie, Marek i Krystyna Koziołowie, Stanisław Ryś, Maria Rzeszutek, Jan i Irena Tomakowie, Iwona Wiercioch, Stanisław Wiercioch.

R.B.Ostatnia aktualizacja dokumentu: 28.4.2015

do  góry
Zalecana rozdzielczość: 1024*768
Najlepiej oglądać w: Firefox 2+, IE 5.5+, Netscape 7+
UWAGA! Do poprawnego działania strony wymagane
jest włączenie obsługi java script w przeglądarce!

..::: © designed by PP :::..