Wczytywanie strony www.naszetrzebownisko.wist.com.pl
Wczytywanie strony ....
www.naszetrzebownisko.wist.com.pl
Nasze Trzebownisko
Wiejski serwis internetowy
pod patronatem
Stowarzyszenia Przyjaciół Trzebowniska
36-001 Trzebownisko, powiat rzeszowski
 Aktualności
NT w wersji drukowanej
Gazetka

Prośba starszych mieszkańców została spełniona. Ukazało się pierwsze wydanie NASZEGO TRZEBOWNISKA w tradycyjnej drukowanej formule. Dzięki temu wydawnictwo Stowarzyszenia Przyjaciół Trzebowniska trafiło również do osób, dla których Internet jest pewną barierą.

To kolejny istotny krok w działalności naszej organizacji. Był możliwy dzięki zrozumieniu społecznych potrzeb przez szefów dwu ważnych trzebowniskach firm: Rzeszowskiej Spółdzielni Mleczarskiej i firmy JK Zakład Mięsny.

Raz jeszcze, pragniemy za taką postawę gorąco podziękować. Licząc zarazem, że śladem Antoniego Koguta i Kazimierza Janika pójdą inni sponsorzy, umożliwiając - tym samym - m.in. wydrukowanie kolejnego numeru NASZEGO TZREBOWNISKA.

Nakład w wysokości 500 egz. trafił już do mieszkańców wsi i jej Przyjaciół. Gazetka jest również dostępna w sieci internetu - w sąsiednim dziale NASZE WYDAWNICTWA. Technika XXI wieku sprawiła, że pismo NT można dziś czytać i oglądać na całym świecie.Ostatnia aktualizacja dokumentu: 14.08.2009

do  góry
Zalecana rozdzielczość: 1024*768
Najlepiej oglądać w: Firefox 2+, IE 5.5+, Netscape 7+
UWAGA! Do poprawnego działania strony wymagane
jest włączenie obsługi java script w przeglądarce!

..::: © designed by PP :::..