Wczytywanie strony www.naszetrzebownisko.wist.com.pl
Wczytywanie strony ....
www.naszetrzebownisko.wist.com.pl
Nasze Trzebownisko
Wiejski serwis internetowy
pod patronatem
Stowarzyszenia Przyjaciół Trzebowniska
36-001 Trzebownisko, powiat rzeszowski
 Aktualności
Będzie gazetka Trzebowniska
Dyplom

Na początku sierpnia do rąk mieszkańców Trzebowniska trafi pierwszy numer gazetki NASZE TRZEBOWNISKO. Serwis elektroniczny Trzebowniska oglądają głownie fani Internetu, zwykle ludzie młodzi. Chcąc uzupełnić naszą ofertę wydawniczą, i zainteresować nią także starszych mieszkańców wsi, zdecydowaliśmy się na publikację emitowaną tradycyjną metodą druku.

Naszym zamiarem jest, aby gazetka ukazywała się co kwartał i była kolportowana bezpłatnie. Rzecz jasna, wszystko zależy od funduszy. Druk jednego wydania to wydatek rzędu 800 - 900 złotych.

Mamy nadzieję, że z jedynym wyjątkiem - Rady Sołeckiej, która odmówiła nam wsparcia finansowego, będziemy mogli liczyć - jak dotąd - na ofiarność indywidualnych mieszkańców oraz firm z terenu wsi i gminy. Świadczy o tym choćby lista publikowana na tych łamach w dziale FIRMY NAM PRZYJAZNE - NASI SPONSORZY. Chodzi zwłaszcza o: Spółdzielnię Mleczarską, Gospodarstwo Ogrodnicze, firmy BLU, KOT - BUD, WARAN, CIS, HARTBEX, aptekę VIOLA czy sklep MIX.

Dzięki takiej właśnie ofiarności, udało się wystawić pomnik Ojcu Œwiętemu Janowi Pawłowi II. W ostatnich dniach prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Trzebowniska, które zainicjowało i patronowało przedsięwzięciu, skierował do szanownych sponsorów prywatnych i zbiorowych specjalne podziękowanie (reprodukcja wyżej). Obok firm już wymienionych, otrzymali je m.in. prezes BS Jasionka Bronisław Ciasnocha i Janusz Firlej, właściciel firmy budowlanej.

Wszystkim, także tą drogą, raz jeszcze mówimy: Bóg zapłać, serdeczne dzięki!Ostatnia aktualizacja dokumentu: 22.07.2009

do  góry
Zalecana rozdzielczość: 1024*768
Najlepiej oglądać w: Firefox 2+, IE 5.5+, Netscape 7+
UWAGA! Do poprawnego działania strony wymagane
jest włączenie obsługi java script w przeglądarce!

..::: © designed by PP :::..