Wczytywanie strony www.naszetrzebownisko.wist.com.pl
Wczytywanie strony ....
www.naszetrzebownisko.wist.com.pl
Nasze Trzebownisko
Wiejski serwis internetowy
pod patronatem
Stowarzyszenia Przyjaciół Trzebowniska
36-001 Trzebownisko, powiat rzeszowski
 Aktualności
Nasze sprinterki niedoścignione

Zbigniew Przygórzewski, nauczyciel wf z trzebowniskiego Gimnazjum nie kryje wzruszenia i satysfakcji. To największy sukces sportowy jego wychowanków w całej 29 - letniej karierze nauczyciela. 19 czerwca na ogólnopolskich zawodach w Łodzi sztafeta dziewcząt z Gimnazjum w Trzebownisku na dystansie 4 x 100 metrów zdobyła II miejsce z doskonałym wynikiem 50,44 sek. Nieco gorzej wypadł występ chłopców; zajęli oni 9. miejsce w tzw. sztafecie szwedzkiej (100, 200, 300 i 400m). Reprezentowane były wszystkie województwa. Gimnazjaliści z Trzebowniska po zajęciu w grupie dziewcząt jak i chłopców pierwszych miejsc w regionie, pojechali do Łodzi, aby walczyć o dobre imię Podkarpacia. Jak widać, ze znakomitym rezultatem!


VENA SPORT FESTIVAL, bo tak nazywa się impreza rozegrana w Łodzi, to zawody cykliczne, współorganizowane przez Szkolny Związek Sportowy. Sukcesy w eliminacjach wojewódzkich oraz w ogólnopolskim finale to efekt wielotygodniowego treningu na zajęciach szkolnego koła SKS, a także w sekcji lekkoatletycznej Resovii. Tegoroczny sukces mocno zmobilizował młodych sportowców; zamierzają wystartować także w roku przyszłym.


Na pamiątkowym zdjęciu wykonanym na arenie łódzkich zawodów, reprezentacja Gimnazjum w Trzebownisku w pełnym komplecie. Stoją od prawej: Kamila Tłuczek, Klaudia Wojtunik, Oliwia Andruch, Michał Tomasik, Nikola Ignasiak, Weronika Potępa, Kamil Nowak, Paweł Pasierb, Paweł Porada i Kamil Potępa.


Jak akcentują wychowawcy młodych mistrzów: dyrektor Gimnazjum Krystyna Grela oraz Zbigniew Przygórzewski, trener naszych mistrzów, uzyskują oni znakomite rezultaty na bieżni, ale też przed szkolną tablicą, należąc do grona bardzo dobrych i dobrych uczniów. - To utalentowana i ambitna młodzież - podkreśla pan Zbigniew - dzięki ciężkiej pracy ma szansę sięgnąć po najwyższe trofea.

R. B.Ostatnia aktualizacja dokumentu: 29.06.2013

do  góry
Zalecana rozdzielczość: 1024*768
Najlepiej oglądać w: Firefox 2+, IE 5.5+, Netscape 7+
UWAGA! Do poprawnego działania strony wymagane
jest włączenie obsługi java script w przeglądarce!

..::: © designed by PP :::..