Wczytywanie strony www.naszetrzebownisko.wist.com.pl
Wczytywanie strony ....
www.naszetrzebownisko.wist.com.pl
Nasze Trzebownisko
Wiejski serwis internetowy
pod patronatem
Stowarzyszenia Przyjaciół Trzebowniska
36-001 Trzebownisko, powiat rzeszowski
 Aktualności
Taka "twórczość" nas kompromituje!
Grafiti

Twoje podwórko świadczy o Tobie! Wygląd naszej wsi, usadowionej przy ważnych trasach przelotowych, wystawia całej społeczności cenzurkę z gospodarności i przywiązania do porządku. W ostatnich latach, w tym względzie wiele zmieniło się na lepsze. Sąsiedzi rywalizują między sobą w pomysłach na urządzenie ogródka, dbają o stan parkanów, bram wjazdowych, o czystość na przylegającym do posesji chodniku.

Niestety, niektórzy współmieszkańcy widać jeszcze nie dorośli do godności obywatela Trzebowniska. Tak można by powiedzieć choćby o niektórych młodych grafficiarzach, popisujących się "twórczością" w miejscach publicznych. Niekiedy, swymi pomysłami bezmyślnie dewastują prywatną własność. Tak stało się ostatnio z metalowym parkanem tuż obok niebezpiecznego skrzyżowania obwodnicy i drogi przez Koniec na Górkę (patrz zdjęcie na samym dole).

Grafiti

Nasi młodzi czytelnicy zapewne znają autora tych wulgarnych rysunków. Apelujemy do Was! Zastosujcie wobec wandala towarzyski bojkot, np. nie podając mu ręki. Gdy to nie poskutkuje, zadzwońcie do naszej redakcji. Wtedy, sposób na niesfornego grafficiarza będą zmuszeni znaleźć jego rodzice. Wszak to im przyjdzie pokryć koszty odnowy zniszczonego ogrodzenia, zdewastowanych znaków drogowych czy przystanku autobusowego.

Grafiti


Ostatnia aktualizacja dokumentu: 5.05.2009

do  góry
Zalecana rozdzielczość: 1024*768
Najlepiej oglądać w: Firefox 2+, IE 5.5+, Netscape 7+
UWAGA! Do poprawnego działania strony wymagane
jest włączenie obsługi java script w przeglądarce!

..::: © designed by PP :::..